T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Konya Tarımının Dünü Bugünü ve Yarını Değerlendirildi...

Yayın Tarihi : 24.3.2022
18-21 Mart 2022 tarihleri arasında Konya İl Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Konya İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Ali ERGİN, İl Müdür Yardımcıları Esat ALTUNTAŞ, İbrahim TÖKE,İsa KAPLAN tüm Şube ve İlçe Müdürlüklerinin katılımları ile gerçekleşti.
Konya tarımını ileriye götürebilmek için İlimizde 2021 yılında yapılan proje ve faaliyetler ve 2022 yılı hedefleri istişare edildi. Toplantıda Şube Müdürleri sunumlarını yaparak, tamamlan faaliyetler, yürütülen projeler, 2022 yılı hedefler hakkında bilgiler verdi. Ayrıca karşılaşılan sorunlar ve alınması gereken tedbirler konusunda görüş ve önerilerini ifade ettiler.
İlçe Müdürleri yaptıkları sunumlarla İlçelerinin tarımsal yapısı, yürütülen çalışmalar, tamamlanan ve devam eden projeler, 2022 yılı hedefleri ile anahtar performans göstergeleri hakkında bilgilendirme yaptılar.
Toplantı sonunda bir açıklama yapan İl Müdürü Sayın Ali ERGİN Şube ve İlçe Müdürlükleri Değerlendirme Toplantısının İlimiz adına verimli şekilde geçtiğini, Şube ve İlçe Müdürlerimizce iletilen talep, sorun ve önerilerin değerlendirildiğini, iletilen hususlar konusunda gerekli çalışmalar yapılmak üzere not edildiğini ifade ederek, katılımlarından dolayı Şube ve İlçe Müdürlerine teşekkür etti.